pondělí 5. března 2018

Dopis

Má nejdražší M.,
známe se už tak dlouho, a stejně bych asi nedokázala vyjádřit slovy to, co teď cítím v srdci, abych Ti to mohla osobně říct, až k tomu bude příležitost. Proto jsem se rozhodla poslat Ti raději dopis.

Prvně Ti chci poděkovat...
Za to, že když jsme se seznámily, přijala jsi mě prostě takovou, jaká jsem.
Za to, že mě právě takovou, se všemi mými chybami, máš ráda.
Za to, že mi pomáháš s těmi chybami pracovat.
Za to, že mě kdykoliv vyslechneš, i když je to ve 3h ráno.
Za to, že když vymyslím nějakou hloupost, stejně ji se mnou podnikneš, abych měla radost.
Za to, že mě umíš povzbudit, když to nejvíc potřebuju.
Za to, že mi vždy odpustíš, když řeknu něco špatného, hloupého.

Kdykoliv se potkáme, usmíváš se. Prosím, prozraď mi to tajemství? Jsem často tak protivná, unavená, naštvaná, a Ty si vždycky dokážeš najít důvod k radosti. Jak to děláš?

Ke všem jsi tak milá! To je Ti vážně jedno, jak ten člověk vypadá, co dělá, že by mohl být nebezpečný a něco Ti udělat? Ty vypadáš, že bys mu klidně dala i svůj oběd a zaplatila dovolenou na Kanárech, to nepochopím..

Tebe vůbec nevzrušuje, co se dnes děje v politice? Že 250g másla stojí víc než zimní bunda z Pepca? Že je v březnu teplota těžce pod nulou? Že jednorožce ještě nikdo neviděl? Já z toho mám občas deprese...

Mám na Tebe velkou prosbu..
Omluv moji posedlost mít věci pod kontrolou a řídit celý vesmír!
Zůstaň mi nablízku, abych se mohla neustále od Tebe učit!
Měj se mnou trpělivost, učím se pomalu!
Buď ke mně vždy upřímná!
Zůstaň taková jaká jsi, ať je svět o něco lepším místem!2 komentáře:

  1. Moc krásný dopis...četla jsem ho u kojení syna a i slzička mi ukápla :-) Je úžasné jak až z dětmi si člověk uvědomí, co je opravdu důležité...a můžu i za sebe říct, že je až neskutečné, co všechno mě ten malý dokonalý člověk naučil za pouhých 5 měsíců co je s námi. I když někdy mi připadá, jak kdyby tady s námi byl odjakživa. Každý den s ním je velká jízda a obrovský dar. Dělá mě lepším člověkem :-) Holky jsou nádherné a moc ráda sleduji vaše dobrodrúžo v Holandsku. Terka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc Vám Teri děkuju za krásný komentář!! :) je to přesně, jak píšete - já si vlastně dobu před dětma ani moc nevybavuju (a to jsem nebyla opilec, takže tím to nebude.. :-D ) ale s nimi je to takový opravdový život! Přeju Vám, ať je maličký hlavně stále veselý a zdravý, pak už to jde všechno ruku v ruce s úsměvem i Vás :) mějte se moc krásně a děkuju za ta milá slova!

      Vymazat

Děkuju, že jste si našli čas a chcete okomentovat můj příspěvek.